kasper 2016-11-01 11:23:20

Jenter 2003

Ski%20IL%20H%E5ndballgruppe%20-%20J03%20-%20Ny.jpg

kasper 2016-11-29 10:32:01

Treningstider

Mandag kl 19.30-21.00 Kråkstadhallen

Tirsdag kl 18.00-19.00 Ski Alliansehall bane 1

Fredag kl 16.00-17.00 Ski Alliansehall bane 2

Fredag kl 17.00-18.00 Ski Alliansehall - dansesalen

J2003 Trenerlister 2017-2018

Bjølsen, Frode (Hovedtrener) J2003 J14 938 97 513 frode.bjolsen@gmail.com 
Grindstad, Ulf J2003 J14 480 09 290 ulf.grindstad@gmail.com
Berg, Ole J2003 J14 940 39 972 olber4@online.no
Breivik, Hanne Nettum J2003 J14  950 80 662 hanne.nettum.breivik@gmail.com 
Strandbakke,  Jan J2003  J14  450 34 090  jstrandbakke@gmail.com  
Skaarnæs, Erik J2003 J14  916 91 172  erik.skaarnæs@gmail.com  

Foreldrekontakter 2017-2018

Vik, Marianne J2003 J14 920 33 519 Marianne.Vik@dromtopr.vgs.no 
Aarsand, Erlend J2003 J14 402 81 018 erlend.aarsand@nito.no 
Torp, Kristine J2003 J14 974 94 123 kristine.torp1@gmail.com